Náš tým

O salonu Dorothea

Klára Matoušková

Jmenuji se Klára, mám vystudované kosmetické služby, a věnuji se permanentnímu make upu. Baví mě dopomáhat ženám k spokojenosti, seběvědomí a k jejich kráse. Tetuji obočí, meziřasovou linku a celé rty. Kosmetiku používám Dr. Belter.

Nejoblíbenější je obočí, meziřasová linka a rty. Technikou PMU vyrovnám klientce asymetrii obočí a zakryji linii, kde obočí už neroste. Dále vyrovnám jemné asymetrie rtů a díky pigmentu, rty budou vypadat stále krásně prokrveně.

Naše pleť je odrazem, jak se o sebe staráme, jak se cítíme. Má neuvěřitelnou úlohu a to, aby ochránila naše orgány před vnějšími vlivy. Nemá to vůbec jednoduché, je jako zrcadlo, které odráží i ostatním vlivy, jako je nedostatečný spánek nebo náročné psychické období. Važme si ji, dopřejme ji správnou péči, kterou aktuálně potřebuje a eliminujte vrásky. Masáž má velký vliv na prevenci proti vráskám a psychickou úlevu. Každé ošetření obsahuje masáž obličeje, dekoltu a šíje. (ošetřuji dekolt u každého balíčku 90 minut, protože nejen pleť potřebuje speciální ošetření. To znamená očištění, peeling, masáž, závěrečná péče). 

Momentálně působím v Brně a Břeclavi.

Sledujte mou práci i na Facebooku.