Permanent make up/Tetování

Permanentní make up

Tetování

Permanentní make up dělám v horní vrstvě pokožky (epidermu), kde se zapracovává přírodní barvivo (mikropigment). Jedná se o oblasti obočí, očních víček a rtů. Úkon provádím elektrickým pigmentovým přístrojem značky Xion S. Permanentní make up se provádí šetrně a na přání klientky. Před aplikací barvy spolu VŽDY konzultujeme barvu pigmentu a u obočí tvar.

Nejoblíbenější je obočí, meziřasová linka a rty. Technikou PMU vyrovnám klientce asymetrii obočí a zakryji linii, kde obočí už neroste. Dále vyrovnám jemné asymetrie rtů a díky pigmentu, rty budou vypadat stále krásně prokrveně.

Permanentní make up zůstane v pokožce po dobu 2 až 5 let, dle starání o svou tetováž.

Pudrové obočí

Pokud dáváte přednost plnějšímu obočí, tak technika pudru napodobuje vzhled přirozeného obočí. Pomocí strojové techniky se na pleť nanášejí pigmenty v definované, jemné formě. Pudrové obočí je perfektní i pro mastnou pleť.

  • Délka služby trvá cca 2,5 hodiny.

Rty - celá výplň

Rty se tetují celé (žádné kontury), mikropigment ve rtech podtrhne přirozenou krásu. Rty působí stálé krásně prokrveně. Svěží, svůdný nádech bez nutnosti drahých kosmetických přípravků.

  • Délka služby trvá cca 2,5 hodiny.

Meziřasová linka

Permanentní linka se provádí v horní řasové linii nad sliznicí. Opticky Vaše řasy budou působit zahuštěně.

  • Délka služby trvá cca 1,5.

Mini tetování

Můžu Vám zkrášlit kůži o mini tetování. Nejedná se o velké obrázky! Tetuji jen černou barvou. Mini tetování je individuální od přání klienta.

  • Délka služby trvá cca 1 hodina.

Korekce

Aplikace PMU je 2 fázový proces. První aplikace pigmentu nemusí kůže přijmout na všech místech, nebo se vyhojí jemněji, tudíž je potřeba korekce, kde se vše doladí, aby byl výsledek 100%.

Anestetikum

Bolestivost během tetáže, může být omezena aplikací kvalitního povrchového anestetika.