Permanentní make up - Břeclav

Permanentní make up / tetování


V srdci Břeclavi nabízím permanentní make-up.  Je skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí vypadat skvěle a šetřit čas každé ráno. Tento cenově dostupný zkrášlovací postup Vám umožní mít dokonale upravené obočí, rty nebo linky bez každodenního líčení. 

V salonu Dorothea přistupuji ke každé klientce individuálně.

Při konzultaci společně vybereme barvu a tvar obočí, které budou nejlépe ladit s Vaším obličejem a osobním stylem. Poslední slovo máte vždy Vy, protože je důležité, abyste se cítila komfortně a spokojeně s výsledkem, který budete nosit každý den. 

Permanentní make-up vydrží obvykle 1 až 3 roky, záleží na typu pokožky a péči, kterou mu věnujete. Po zákroku je snadné pečovat o pokožku doma. Stačí dodržovat několik jednoduchých doporučení, která vám ráda poskytnu během návštěvy. 

Přijďte do salonu Dorothea a užijte si pohodlné a přátelské prostředí, kde se postarám o Vaše potřeby a pomůžu Vám vypadat co nejlépe každý den. 

Těším se na vás! 

Pudrové obočí

Pokud dáváte přednost plnějšímu obočí, tak technika pudru napodobuje vzhled přirozeného obočí. Pomocí strojové techniky se na pleť nanášejí pigmenty v definované, jemné formě. Pudrové obočí je perfektní i pro mastnou pleť.

Délka služby trvá cca 2,5 hodiny.

Rty - celá výplň

Rty se tetují celé nebo stínovaná kontura. Mikropigment ve rtech podtrhne přirozenou krásu. Rty působí stálé krásně prokrveně. Svěží, svůdný nádech bez nutnosti drahých kosmetických přípravků.

Délka služby trvá cca 2,5 hodiny.

Meziřasová linka

Permanentní linka se provádí v horní řasové linii nad sliznicí. Opticky Vaše řasy budou působit zahuštěně.

Délka služby trvá cca 1,5.

Mini tetování

Můžu Vám zkrášlit kůži o mini tetování. Nejedná se o velké obrázky! Tetuji jen černou barvou. Mini tetování je individuální od přání klienta.

Délka služby trvá cca 1 hodina.

Korekce

Aplikace PMU je 2 fázový proces. První aplikace pigmentu nemusí kůže přijmout na všech místech, nebo se vyhojí jemněji, tudíž je potřeba korekce, kde se vše doladí, aby byl výsledek 100%.

Anestetikum

Bolestivost během tetáže, může být omezena aplikací kvalitního povrchového anestetika.